Úvod »PTÁCI» Podestýlka sloní tráva - ANIMALBEDDING 13L sloní-ptáci,plazi řezanka


        

Podestýlka sloní tráva - ANIMALBEDDING 13L sloní-ptáci,plazi řezanka

img

 

Číslo produktu: 010001
Výrobce: SYRIO s.r.o.
Cena:
145 Kč

ANIMAL BEDDING® 13 L ŘEZANKA 1 - 2cm PTÁCI+PLAZI  je vyrobena z 100% Miscanthus giganteus stonků trávy frakce 1-2cm ( ve směsi se mohou se vyskytnout i stonky kratší než 1cm,což není na závadu použití). Řezanka obsahuje miliony savých buněk ze stonku a z vnitřní pěnové hmoty stonku. Tato podestýlka je určena jako náplň do chovných zařízení ptáků a plazů na dno chovných prostorů ( ne jen na místa vyprazdňování zvířat).

Výborně se používá na dno klecí pro ptáky ( astrijdovití,papoušci atd.) i na dno terárií ( suchozemské želvy,hadi,ještěři). U ptáků je poměrně velký biologický odpad ( např.papoušci odhazují nakouslé ovoce ) a podestýlka  ANIMAL BEDDING® se velmi osvědčila díky svým savým schopnostem. Navíc - nepráší - což je velmi důležité z hlediska zdravotního stavu chovaných zvířat / např.papoušci skupiny amazoňané jsou velmi náchylní na dýchací onemocnění vlivem prachu, drobných nečistot a plísní v chovných prostorách, mohou  i uhynout - aspergilózy atd.).  Opakovaně saje lépe a lépe !

ANIMAL BEDDING® 13L řezanka 1-2 cm je ultra savá podestýlka bez chemických přidaných látek. Řezanka je tříděna síty na velikostní frakce,odprašněná a podélně rozdrcená,aby cenná penová hmota  i buňky stonků byly v kontaktu s tekutinou. Hustota je  150kg/ 1m3, což ocení zvláště naše dámy při nesení výrobku. Aplikujte do celého chovatelského prostoru na dno vrstvu 3 (až 10 )cm hlubokou na celé dno ( podle druhu a velikosti zvířat) . Řezanka saje opakovaně 3-4x. Jedno naplnění  vystačí absorbovat tekutiny a pachy  min.3-4 týdny ! , pouze odstraňujte pevné exkrementy a ztmavlá místa od opakovaného vyprazdňování. Řezanka  působením výměšků postupně tmavne. Odstraňujte řezanku až je tmavěhnědá, NE PO PRVNÍM NASÁTÍ !!! Nezaznamenali jsme příjem řezanky ANIMAL BEDDING® ptáky ani plazy, spíše ji vyhledávají i jako místo na spaní - plazi ( izoluje a je teplá). Podestýlka je velmi izolující, teplá a zároveň vzdušná a příjemná zvířatům.

Použitá řezanka se velmi dobře kompostuje. Doporučujeme kompostovat.Velikost obalu 55x36x14cm