AKTUALITY, NOVINKY » AKTUALITY
AKTUALITY

Aktuální  informace o kterých Vás chceme informovat, které Vám chceme sdělit, které chceme aby jste věděli... :)


ČESKÁ POŠTA - POŠTOVNÉ...

Po zážitku z minulého týdne jsme již nuceni na situaci kolem přepravného od České pošty upozornit...

Na základě objednávky jsme připravili 3,5 kg vážící balík, který jsme chtěli poslat jako "balík do ruky". Cena dobírky cca 350Kč. Paní za okénkem na pobočce Pošty nám poštovné spočítala na neuvěřitelných 195Kč. Když jsme se ujišťovali zda se nespletla, s úsměvem nám oznámila, že balíky od února ještě zdražují. Zákazník tedy za zboží v hodnotě 350Kč zaplatil ve skutečnosti 525Kč a údajně bude hůř :(.

Jako firma jsme si okamžitě zažádali o nějakou "Zákaznickou kartu České pošty", či jak tomu přezdívají. Žádné výhody nám z toho neplynou, máme s tím naopak moře papírování, ale pro Vás, naše zákazníky, to bude znamenat nižší poštovné. Deklarují až 30kč na zásilku. Není to mnoho, ale alespoň něco, že...

Zároveň jsme rozjeli jednání s konkurenčním zásilkovým přepravcem, firmou PPL. Snad se nám podaří situaci kolem neuvěřitelně drahého poštovného do budoucna nějak rozumně ukočírovat.

ŽÁDÁME VÁS TEDY, ABY JSTE S VYSOKOU CENOU POŠTOVNÉHO POČÍTALI A DOBŘE SI ROZMYSLELI OBJEDNÁVKU ZBOŽÍ S NÍZKOU CENOU! U TĚCHTO OBJEDNÁVEK BY BYLO DOBRÉ SE S NÁMI SPOJIT TELEFONICKY A DOHODNOUT PŘÍPADNÝ JINÝ POSTUP(OSOBNÍ ODBĚR, PLATBA PŘEDEM ATD.).

 

Mějte krásný den

TERRA ANIMAL